TSO820-01
    TSO820-02

    8 Series Sampling Oscilloscope

    • osciloskop so sekvenčným vzorkovaním optických signálov
    • záruka: 1 rok
    TEKTRONIX
    Ďalšie parametre
    Cena na vyžiadanie
    Kat. č: TSO820.w
    Dostupnosť na vyžiadanie

    Výberu nezodpovedá žiadna položka.

    Parametre a špecifikácia

    • analýza sa vykonáva na pripojenom PC (LAN, softvér TSOV)
    • testy zhody 10G, 50G, 100G, 200G a 400G IEEE 802.3TM - 400GBASE-FR8, 400GBASE-DR4
    • vysokorýchlostný protokol NRZ odvodený od 100 Gb Ethernetu (100GBASE-LR4 a podobne) do 25,78125 Gb/s
    • hlavný počítač TSO820 s 2 slotmi na moduly
    • moduly TSO8C17 a TSO8C18
    • podpora optického referenčného prijímača (ORR)
    • externá jednotka TCR801 Optical Clock Recovery
    • optická šírka pásma > 30 GHz
    • signály 850 nm, 1310 nm a 1550 nm
    • modulárna architektúra
    • testovanie zhody pre NRZ a PAM4
    • platforma rozšíriteľná o ďalšie moduly v budúcnosti
    • testy masiek, očné diagramy
    • možnosť exportu správy o meraní
    vstupné kanály až 4
    šírka pásma kanálov > 30 GHz
    vzorkovacia frekvencia 300 kS/s
    rozhranie LAN

    Súbory na stiahnutie a odkazy

    Potrebujete poradiť?

    Zavolajte nám na číslo +420 325 610 123 a požiadajte špecialistu v tejto oblasti.