APSYN140 Low Noise Synthesizer 100 kHz to 43.5 GHz

  • širokopásmový frekvenčný syntetizátor
  • frekvenčný rozsah 100 kHz až 43,5 GHz
  • Záruka: 2 roky
  ANAPICO
  Ďalšie parametre
  Cena na vyžiadanie
  Kat. č: APSYN140.w
  Dostupnosť na vyžiadanie

  Výberu nezodpovedá žiadna položka.

  Parametre a špecifikácia

  Modulárny širokopásmový frekvenčný syntetizátor 100 kHz až 43,5 GHz s nastaviteľným výstupným výkonom od -10 do +25 dBm, veľmi nízkym fázovým šumom, nízkou úrovňou rušivých signálov a veľmi vysokou rýchlosťou prepínania. APSYN140 je k dispozícii v kompaktnej prírubovej skrini, ako aj v 19'' 1U rackovom šasi vo viackanálovej konfigurácii (1, 2, 3 alebo 4). Kanály možno nezávisle naprogramovať z hľadiska frekvencie, fázy a amplitúdy a sú fázovo koherentné. K dispozícii je voliteľná možnosť fázovo koherentného prepínania.

  Patentovaná architektúra APSYN140 umožňuje presnú frekvenčnú syntézu s frekvenčným rozlíšením nano-Hz v kombinácii s veľmi rýchlym prepínaním (pod <20 mikrosekúnd v celom rozsahu výstupnej frekvencie). Možno vykonať rýchle frekvenčné a listové merania až do 65 000 záznamov a spúšťať ich externe. Podporované sú aj základné modulačné možnosti, ako je impulzná a fázová modulácia.

  VF syntetizátor používa internú referenciu s vysokou stabilitou. Internú referenciu možno fázovo uzamknúť na programovateľnú externú referenciu.

  Moduly frekvenčného syntetizátora majú rozhrania USB a LAN a voliteľne GPIB a možno ich ovládať pomocou súboru príkazov SCPI 1999.

  Súbory na stiahnutie a odkazy

  Potrebujete poradiť?

  Zavolajte nám na číslo +420 325 610 123 a požiadajte špecialistu v tejto oblasti.