ATG-3080-01.jpeg
  ATG-3080-02.jpeg

  ATG-3080 Power Signal Generator

  • generátor výkonového signálu
  • jeden kanál
  • výstupom je sínusová, štvorcová, trojuholníková alebo pulzná vlna
  • zabudovaný alebo externý vstup signálu
  • záruka: 3 roky
  Aigtek
  Ďalšie parametre
  Cena na vyžiadanie
  Kat. č: ATG-3080.w
  dostupnosť na vyžiadanie

  Výberu nezodpovedá žiadna položka.

  Parametre a špecifikácia

  maximálne výstupné napätie 180Vp-p (±90Vp)
  maximálny výstupný prúd 8 Ap
  šírka pásma (-3dB) DC ~ 100 kHz

  ATG-3080 je ideálny jednokanálový generátor výkonového signálu, ktorý dokáže vyviesť sínusovú, štvorcovú, trojuholníkovú a pulznú vlnu. Zákazník si môže vybrať vstavaný alebo externý vstupný signál podľa podmienok aplikácie. Maximálne výstupné napätie: 180 Vp-p (±90 Vp); poháňa vysokonapäťové záťaže. Digitálne ovládanie a variabilné zosilnenie napätia, jedno tlačidlo na uloženie všeobecného nastavenia, pohodlná a stručná obsluha.

  Vstup

  Vstupný koniec externého signálu je rozhranie BNC. Keď je vstupný signál zabudovaný, je to režim generátora výkonového signálu, stačí nastaviť parametre, ako je tvar vlny, frekvencia a napätie; keď je signál prístupný zvonku, je to režim zosilňovača, vstupný odpor je 5 kΩ, výstupný odpor možno prepínať a signál možno zosilniť pomocou regulácie zosilnenia napätia.

  Výstup

  Výstup je 4 mm banánik; výstupné napätie je 0-180 Vp-p (±90 Vp); maximálny výstupný prúd je 8 ap.

  Zobrazenie na LCD displeji

  Ovládací panel LCD na dynamické zobrazenie stavu a parametrov zariadenia, interaktívne rozhranie je jasné, stručné a ľahko pochopiteľné na prvý pohľad.

  Zosilnenie napätia

  Režim zosilňovača pre externý vstupný signál, zosilnenie napätia je 0-60-násobné (1step,) digitálne riadené a premenlivé. Zisk sa zobrazuje na displeji LCD, možno ho rýchlo nastaviť na požadované napätie.

  Monitor

  Port monitora je výstupný port 1/100, port monitora je konektor BNC, ktorý možno pripojiť k osciloskopu na monitorovanie výstupného napätia v reálnom čase.

  Súbory na stiahnutie a odkazy

  Potrebujete poradiť?

  Zavolajte nám na číslo +420 325 610 123 a požiadajte špecialistu v tejto oblasti.