Novinka
  Shieldex-Faraday-Bag-Slider-2
  Shieldex-Faraday-Bag-Slider-1

  T-Series Faraday Bag 2 vrstvy L

  • veľkosť 60 x 60 cm
  • rozmery otvoru (uhlopriečka) 65 cm
  • hmotnosť 160 g
  • dvojitá vrstva
  • použitý materiál Shieldex® Nora Dell RS a Shieldex® Berlin RS
  • predcertifikačné testovanie; tienenie testovacích zariadení
  • tienenie v priemere 70 dB vo frekvenčnom rozsahu 0,03 až 16 GHz
  • možnosť vlastného loga
  Shieldex
  Ďalšie parametre
  Cena na vyžiadanie
  Kat. č: RF-X BBN2L
  dostupnosť na vyžiadanie
  Cena na vyžiadanie
  Kat. č: RF-X BBN2XL
  dostupnosť na vyžiadanie
  475,00 €
  574,75 € s DPH
  Kat. č: RF-X BBZN3L
  skladom u dodavatele
  612,00 €
  740,52 € s DPH
  Kat. č: RF-X BBZN3XL
  dostupnosť na vyžiadanie
  viac variant
  Cena na vyžiadanie

  Výberu nezodpovedá žiadna položka.

  Parametre a špecifikácia

  Faradayove vrecká Shieldex® sú určené na potlačenie elektromagnetického rušenia počas predcertifikačného testovania EMC. Zariadenia (DUT / EUT) umiestnené v taške sú chránené a izolované od elektromagnetického rušenia v laboratóriu. V závislosti od požiadaviek pozostávajú vrecká Shieldex® Faraday Bag z dvoch alebo troch vrstiev vodivých a elektromagneticky tieniacich tkanín Shieldex. Vaky sú k dispozícii v dvoch veľkostiach (XL a L). Prístupové otvory do vakov Faraday sa uzatvárajú vodivým suchým zipsom. Káble sa dajú vložiť cez manžetu z vodivej gumy. Na ochranu vrecka na káble sa používa aj metalizovaný suchý zips.

  Stolové stany Shieldex® boli vyvinuté na vykonávanie meraní menších objektov na mieste bez veľkých nárokov na okolitý priestor. Výkon tienenia dosahuje v priemere 88 dB vo frekvenčnom rozsahu od 0,03 GHz do 16 GHz.

  Riešenia Shieldex® spájajú jedinečnú technológiu a funkčný dizajn. Používajú najlepšie dostupné komponenty s ohľadom na najvyššie štandardy kvality. So Shieldex® nie je potrebné robiť kompromisy ani obetovať používateľskú prívetivosť.

  Bez ohľadu na to, či sú vaše potreby veľké alebo malé, dokážeme pre vás nakonfigurovať ten správny stan. Malé stolové stany sú vhodné na vykonávanie presných meraní na malých predmetoch. Veľké stany možno použiť na meranie objemných objektov, ako sú ťažké nákladné vozidlá a satelity. Tieniace tkaniny Shieldex® EMC premenia každú miestnosť na meracie laboratórium.

  Na rozdiel od väčšiny tieniacich stanov sú stany Shieldex® navrhnuté tak, aby umožňovali širokú škálu konfigurácií tienenia bez straty kvality a výkonu. Zložitému a nákladnému testovaniu EMC sa dá vyhnúť použitím stanov Shieldex® na predcertifikačné testovanie zhody vo fáze vývoja výrobku.

  Súbory na stiahnutie a odkazy

  Potrebujete poradiť?

  Zavolajte nám na číslo +420 325 610 123 a požiadajte špecialistu v tejto oblasti.